Tadilattayız! (sipariş alımları yoktur) info@haliyikamagungoren.org

Güngören Stor Perde Yıkama

Güngören stor perde yıkama

Güngören Stor Perde Yıkama Stor Perde Yıkama Stor Perde Yıkama Güngören

Güngören Stor Perde Yıkama

Posted By Haliyikamagungoren

Stor perde yıkama işlemleri, hanede stor perdelerin temizlik ihtiyaçlarının karşılanmadığı için firmalarca yapılır. Stor perdeler, sıradan perdeler gibi değillerdir. Stor perdeleri diğer perdelerden ayıran özellikleri, yerine kurulmuş olmaları, mekanizmalarının bulunması, aparatlı bir sistem olması ve yerine takılıp sökülmesi diğer perdelere göre zor bir işlemdir. Sıradan perdelerin yıkanması kolay bir işlemdir, düğmelerini kornişlerden çıkarmak kolay ve kolay bir olaydır. Stor perdelerde ilk önce rulo olarak perde  sarılmalı ve korniş yerine kurulan tırnaklarından sökülüp çıkarılması gerekmektedir. Kimi insanlar bu işlemleri kendileri yapmaya çalışırken, stor perdenin tırnaklarını yerinden çıkarıyorlar veya çıkarırken tırnakların kırılmasına kapı aralıyorlar. Bu gibi vaziyetlerde stor perdelerin tamirini yaptırmak veya yenisini almaktan başka bir tercih kalmıyor. Bu gibi vaziyetlerle karşılaşmamak ve işi bilen birilerinden yardım almak için stor perde yıkama firmalarından yardım almak en mantıklısıdır. Stor perdelerin temizliği için özel temizlik ürünleri kullanılması gerekmektedir. Bu temizlik ürünleri işin uzmanlarında  bulunurken, hanelerde  bulundurulması zor olan temizlik ürünleridir. Evde  bulunan deterjanlarla yıkanmasını önermiyoruz.

Güngören halı yıkama.

Bir önceki yazımız olan Stor Perde Yıkama Fabrikası Güngören başlıklı makalemizde Güngören Stor Perde Temizliği, Güngören Stor Perde Yıkama ve Güngören Stor Perde Yıkamacı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tagged , , , , ,

Written by Haliyikamagungoren

Güngören halı yıkama, güngören bölgesinde hizmet veren halı yıkama firmasıdır. Halı yıkama hizmeti dışında, Güngören koltuk yıkama ve Güngören stor perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Her bölgeye özel servislerimiz bulunmakta olup, ücretsiz servislerimizle halılarınızı hızlı bir şekilde alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahçelievler Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Bahçelievler koltuk yıkama